Tixee recenzja 2021 – Czemu tixee.com jest oszustwem

tixee-recenzija-2021

Jako nowicjusz na rynku finansowym, broker Tixee próbował zbudować swoją reputację oferując renomowane oprogramowanie handlowe w postaci MT5 i standardowy minimalny depozyt w wysokości 250$.

Jednak byliśmy zdeterminowani, aby dowiedzieć się więcej, zanim wyślemy Cię do inwestowania z tą firmą. Przeczytaj naszą recenzję Tixee i zdobądź wszystkie informacje w jednym miejscu.

Status brokera:Broker offshore
Regulowany przez:FSA Seychelles
Oszuści Strony internetowe:https://tixee.com/
Posiadane przez:Pipbull Ltd
Siedziba Kraj:Seszele
Rok założenia:2021
Obsługiwane platformy:MT5, web trader
Minimalna wpłata:$250
Kryptowaluty:Nie
Rodzaje aktywów:FX, akcje, towary, indeksy
Maksymalna dźwignia finansowa:9:20
Darmowe konto demo:Nie
Akceptuje klientów z USA:Nie

Regulamin i bezpieczeństwo Tixee

Tixee to marka zabawy o nazwie Pipbull Ltd z Seszeli. W przeciwieństwie do wielu oszustów, ta jest zarejestrowana w FSA. Jednak nadal nie oznacza to wiele, ponieważ FSA nie posiada funduszu kompensacyjnego, co oznacza, że klienci nie mogą otrzymać zwrotu pieniędzy bezpośrednio od regulatora.

Krótko mówiąc, jeśli Tixee Cię oszukało, musisz poszukać alternatywnego rozwiązania w zakresie zwrotu pieniędzy. I to jest coś, w czym możemy Ci pomóc.

Problemy z wypłatą środków

Zgodnie z recenzjami Tixee, broker ten sam w sobie nie ma tak złej reputacji. Jednak jednym z poruszanych tematów są zdecydowanie problemy z wypłatami. Aby wypłacić swoje fundusze, klienci muszą przedstawić wystarczającą dokumentację. Jednak, gdy przejdziesz do procesu weryfikacji, odkryjesz, że nie jest to tak łatwe, jak się wydaje. Obsługa klienta będzie ciągle miała nowe wymagania, twierdząc, że Twoje zdjęcia nie są wystarczająco wyraźne lub podobne. Wszystko to po to, aby uniemożliwić Ci weryfikację konta i odzyskanie pieniędzy.

Opinia traderów

Jak wspomniano, traderzy zgłaszali trudności z wypłatą środków. Z drugiej strony, wielu z nich narzeka na regulację FSA, ponieważ po prostu nie daje wystarczającego zaufania. Ponadto, istnieje duże niezadowolenie wśród handlowców, ponieważ broker oferuje web trader i handel na pulpicie, ale nie ma aplikacji mobilnej dla tych, którzy chcieliby sprawdzić swoje konta podczas pracy. Jest to dość niewygodne.

Jak działa oszustwo w Tradingu Online?

Handel online stał się bardzo popularny z powrotem w latach 2000 z opcji binarnych. Ludzie widzieli swoją szansę, aby w końcu dołączyć do rynku finansowego bez milionów w bankach i osiągać zyski. Jednakże, niektórzy oszuści dostrzegli swoją szansę na zarobienie na naiwności ludzi. Jeśli nie sprawdzisz dokładnie swojego brokera, możesz nie wiedzieć, że masz do czynienia z oszustwem.

Na przykład, Tixee jest brokerem regulowanym przez FSA. Jeśli nie sprawdzisz FSA i nie dowiesz się, że nie zobowiązują oni brokerów do posiadania funduszu kompensacyjnego, nigdy nie dowiesz się, że regulator nie może zwrócić Ci pieniędzy.

Oszukany przez Tixee?

Jeśli padłeś ofiarą oszustwa Tixee, natychmiast daj nam znać. Nasi eksperci pomogą Ci złożyć spór i rozpocząć proces chargeback.

Ale co to jest obciążenie zwrotne?

Jest to legalny sposób, w jaki Twój bank może odzyskać środki od sprzedawcy, jeśli masz wystarczające dowody na to, że zostałeś oszukany. Aby uzyskać pomoc w tak delikatnej sprawie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu online. Umówimy się na bezpłatną konsultację i pomożemy Ci złożyć spór.

Czym jest Tixee?

Tixee jest internetową platformą handlową z siedzibą i regulowaną przez Seszele.

Czy Tixee to oszustwo?

Ponieważ broker ma tylko regulację offshore i nie ma Tier1, nie możemy powiedzieć, że jest bezpieczny.

Czy Tixee jest regulowany?

Tixee jest brokerem regulowanym przez FSA na Seszelach. Należy jednak pamiętać, że jest to regulacja offshore.

Be the first to comment on "Tixee recenzja 2021 – Czemu tixee.com jest oszustwem"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*