Szczegółowa OPTrust

Szczegółowa OPTrust

OPTrust twierdzi, że jest inteligentnym narzędziem inwestycyjnym, dzięki któremu klienci mogą zarabiać pieniądze. Jednak nawet tylko krótkie spojrzenie na ich stronę internetową dowodzi czegoś innego. Przeczytaj naszą recenzję OPTrust, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym domu maklerskim.

Status brokera:Nieuregulowany
Strony oszustów:https://op-trust.com/
Posiadane przez:N/A
Kraj siedziby głównej:Szwajcaria
Obsługiwane platformy:Web trader
Minimalna wpłata: $1,000
Maksymalna dźwignia:1:500
Darmowe konto demoNie

Informacje o regulacjach i licencji OPTrust

OP Trust nie wymienił właściciela, który stoi za kulisami, ani żadnych istotnych informacji. Wszystko, co możemy zobaczyć, to adres w Szwajcarii, co sugeruje, że firma ma tam siedzibę. Jednak zamiast numeru rozporządzenia FINMA, znaleźliśmy dwie licencje offshore – z Belize i Mauritiusa. Ponieważ nie ma oficjalnej własności, nie możemy określić, pod którą jurysdykcją regulacyjną należy broker OPTrust.

Uważaj na potencjalne oszustwo!

Ostrzeżenia OPTrust od regulatorów finansowych

Ponieważ broker został uznany za mający siedzibę w Szwajcarii, nic dziwnego, że FINMA, organ regulacyjny Szwajcarii, był tym, który wydał ostrzeżenie przed OP Trust. Powiedzieli, że jest to nieuregulowany domicyl, a każdy zaangażowany powinien być świadomy, że ma do czynienia z oszukańczą firmą handlową.

Recenzja OPTrust

Problemy z wypłatą środków z OPTrust

Ponieważ broker nie jest nigdzie zarejestrowany, nie ma oficjalnych przepisów i nie można go znaleźć, czuje się wystarczająco bezpiecznie, aby oszukiwać klientów. Wyobraź sobie, dając swoje fundusze do osoby, której nazwisko lub adres nie znasz. Odnalezienie jej później byłoby kłopotliwe, prawda? Tak samo jest z nieuregulowanymi brokerami oszustw.

Według recenzji OP Trust, klienci, głównie Kanadyjczycy, skarżą się, że nie są w stanie wypłacić swoich funduszy, ponieważ broker odmawia przetwarzania wniosków. A kiedy nalegają zbyt mocno, ich konta są zawieszane.

Ponadto, zdecydowanie odradzamy inwestowanie w Tredero, AskForBit i ImperialFunding nieuczciwych brokerów.

Fałszywe twierdzenia na temat licencji handlowej

Jak wspomniano, broker twierdzi, że posiada dwie regulacje offshore – IFSC Belize i FSC Mauritius. Po sprawdzeniu obu tych rejestrów, nie znaleźliśmy nic na temat brokera OPTrust. Ponieważ firma nie wymieniła oficjalnego właściciela, wyszukiwanie przez ich oficjalną nazwę było niemożliwe.

Jednak żaden z tych regulatorów nie ma nic na temat op-trust.com ani nazwy handlowej OPTrust.

Handlowcy o oszustwie OPTrust

Ci, którzy zaalarmowali o tej oszukańczej firmie, byli przede wszystkim traderami. Wszyscy ci, którzy kiedykolwiek byli zaangażowani w OPTrust mają tylko jedno do powiedzenia – trzymajcie się z daleka. Żaden z nich nie był w stanie odzyskać swoich pieniędzy, a co gorsza, nie mogli już zalogować się na swoje konta handlowe.

Jeśli coś podobnego przytrafiło się Tobie, daj nam znać.

Jak działa Online Trading Scam?

Oszustwa w handlu online są częścią uczestnictwa w rynku finansowym. Niestety, obecnie wiele firm otwiera zagraniczne siedziby i działa bez regulacji. Stało się to proste, aby otworzyć stronę internetową i twierdzić, że jest się dostawcą usług finansowych bez niczego, co mogłoby to poprzeć. Jeśli, tak jak w przypadku OPTrust, zauważysz, że broker ma inny regulamin niż centrala i nie ma oficjalnego właściciela, zacznij być podejrzliwy.

Na przykład, każda legalna firma będzie optować za licencją Tier1 pochodzącą od FCA, ASIC lub BaFin. Regulatorzy ci zobowiązują firmy do tworzenia funduszy kompensacyjnych o wartości około 700 000 EUR w celu zwrotu pieniędzy klientom, co jest gwarancją. W przypadku firm takich jak OPTrust, nie ma żadnych gwarancji, a Twoje pieniądze nie są bezpieczne.

Be the first to comment on "Szczegółowa OPTrust"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*