Czy FXPN jest legalnym brokerem?

Załóżmy, że zdecydowałeś się założyć konto handlowe. I powiedzmy, że chcesz zobaczyć, czy broker FXPN jest dla Ciebie dobry. Przeczytaj nasze dogłębne recenzje FXPN, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym brokerze, abyś mógł zobaczyć, czy pasuje on do Twoich potrzeb i oczekiwań. Poruszyliśmy takie tematy jak wpłaty, wypłaty, dźwignia, spready. Zaczynajmy.

Regulowane przez:CySEC
Strony internetowe:https://fxpn.eu/
Posiadane przez:Leverate Financial Services LTD
Siedziba Kraj:Cypr
Rok założenia:2012
Demo-Konto:Ja
Platformy:MT4, Sirix
Instrumenty:FX, akcje, towary, indeksy, kryptowaluty

Regulacje i bezpieczeństwo FXPN

Właścicielem marki jest Leverate Financial Services Ltd. Firma ma siedzibę na Cyprze i jest regulowana przez CySEC. Firma twierdzi, że postępuje zgodnie z dyrektywą MiFID i polityką AML.
Właściciel FXPN, Leverate, jest znany jako właściciel wielu innych domów maklerskich, takich jak 18capitals, Basel Capital Markets itp. Firma została rzekomo oskarżona o kierowanie niemieckich mówców z podmiotów offshore i zabieranie ich funduszy. Co to jest prawda jest jeszcze w lewo, aby zobaczyć.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo funduszy, broker twierdzi, że środki są przechowywane na oddzielnych kontach w europejskich bankach. W których bankach? Pozostaliśmy krótko przy tej informacji od brokera FXPN.

Co można handlować z brokerem FXPN?

Broker FXPN oferuje swoim klientom różne rodzaje aktywów – waluty, kryptowaluty, akcje, indeksy i towary. Traderzy mogą realizować transakcje na platformie MT4 lub Sirix, która jest specjalnie stworzonym web traderem. Broker oferuje 4 rodzaje kont – Silver, Gold, Platinum i VIP. Na koncie Silver minimalny depozyt wynosi 500 USD/EUR/GBP. Główną różnicą pomiędzy kontami są spready i swapy. Na koncie VIP spread zaczyna się od 0.1 pipsa, podczas gdy na Silver jest to 0.7 pipsa. Również prowizja jest inna, na koncie Silver firma pobiera prowizję za akcje US i EU w wysokości 0,5% za transakcję, podczas gdy na koncie VIP prowizja wynosi 0,35% za transakcję. Minimalny depozyt dla konta VIP wynosi 75.000 USD/EUR/GBP.

Opcje wpłat i wypłat są dość ograniczone u brokera FXPN. Klienci mogą dokonywać wpłat za pomocą kart debetowych i kredytowych oraz przelewów bankowych. Jeśli chodzi o wypłaty, firma twierdzi, że może odrzucić wniosek o wypłatę, jeśli metoda nie odpowiada firmie. Trochę niezręcznie. Minimalna kwota do wypłaty to 5 USD/EUR/GBP. Firma nie podaje żadnych informacji na temat prowizji poza tym, że jeśli chcesz wypłacić pieniądze za pomocą przelewu bankowego, Twój bank może Cię obciążyć.

Czy zostałeś oszukany przez FXPN lub masz jakieś inne skargi?

Broker może spełnić wszystkie wymagania dotyczące licencji od regulatora finansowego i nadal pozostawić wielu swoich klientów, którzy czują się źle traktowani i zastanawiają się, „czy FXPN jest legalny?”. Jeśli FXPN lub jakikolwiek inny broker nie postępuje uczciwie z Twoimi pieniędzmi, najlepszym wyjściem jest odebranie tych pieniędzy. Możesz już teraz napisać do naszego zespołu, aby rozpocząć procedurę chargeback w celu odzyskania swoich środków.

Co to jest FXPN?

Ten broker jest byłym brokerem opcji binarnych, który przeniósł swoją uwagę na CFD i forex, teraz, gdy opcje binarne są nielegalne w prawie każdym kraju na świecie.

Czy FXPN jest regulowany?

Tak, broker posiada aktualną licencję CySEC, co pozwala mu na oferowanie usług w krajach Unii Europejskiej.

Gdzie znajduje się FXPN?

Główna siedziba brokera znajduje się w Limassol na Cyprze. Broker oferuje usługi w Europie, wyraźnie zaznaczając, że nie obsługuje mieszkańców USA.

Czy moje pieniądze z FXPN są bezpieczne?

Niekoniecznie. Podczas gdy licencja sprawia, że broker wydaje się bardziej legalny, organy regulacyjne często podejmują działania przeciwko brokerom dopiero wtedy, gdy szkody zostały już wyrządzone.

Be the first to comment on "Czy FXPN jest legalnym brokerem?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*