EuropeFX opinie traderów 2021

Przegląd EuropeFX

EuropeFX jest brokerem online specjalizującym się w rynku Forex i CFD. Firma macierzysta, która obsługuje tego brokera to Maxiflex Ltd. Firma ta miała w przeszłości problemy z organami regulacyjnymi, wcześniej była znana jako Maxiflex Global Investments Corp Ltd. Organy regulacyjne ocenzurowały tę organizację za wprowadzające w błąd praktyki marketingowe i sfałszowane rekomendacje.

Regulowane przez:CySEC
Siedziba główna Kraj:Cypr
Posiadane przez:Maxiflex Globalne Inwestycje
Rok założenia:2014
Obsługiwane platformy:MT4, Web Trader
Minimalna wpłata:200 EUR
Rodzaje aktywów:FX, surowce, indeksy, akcje, kryptowaluty
Maksymalna dźwignia:1:30
Konto demo:Tak
Siatka strony internetowej:www.europecapitalgroup.com www.europestocks.com

Czy EuropeFX jest legalnym brokerem?

W naszej recenzji EuropeFX, postaramy się dać Ci odpowiedź na wszystkie główne pytania. Kim jest EuropeFX, gdzie się znajdują i czy są regulowani? Przeczytaj naszą dogłębną recenzję brokera EuropeFX, aby uzyskać odpowiedź na wszystkie te pytania.

Regulacje i bezpieczeństwo EuropeFX

EuropeFX jest marką Maxiflex LTD, firmy z siedzibą na Cyprze, posiadającej regulacje CySEC. Po trochę więcej wyszukiwania, znaleźliśmy, że Maxiflex LTD jest następcą firmy Maxiflex Global Investments Corp Limited, firmy znanej z ich oszustwa opcji binarnych.
Inną rzeczą, na którą natknęliśmy się, jest to, że CySEC oskarżył Maxiflex LTD o naruszenie pewnych warunków, ale osiedlili się w 2020 roku za 370 000 $. Czerwona flaga na samym początku!

Opinie inwestorów na temat brokera EuropeFX

Znaleźliśmy wiele negatywnych opinii na https://de.trustpilot.com/.

Opinie inwestorów na temat brokera EuropeFX

Bądź ostrożny przy wyborze brokera!

Ostrzeżenia od regulatorów finansowych

Po Brexicie, wszystkie firmy, które chciały kontynuować działalność w Wielkiej Brytanii musiały zdecydować się na licencję FCA. Jednak wiele z nich tego nie zrobiło i po prostu kontynuowało pracę z klientami z Wielkiej Brytanii. W związku z tym FCA wydało ostrzeżenie przeciwko kilku brokerom, w tym EuropeFX i potwierdziło, że broker nie ma już autoryzacji do świadczenia handlu CFD w Wielkiej Brytanii.

Maxiflex Global Investments oszustwo

Czym można handlować u brokera Europefx?

EuropeFX oferuje różne aktywa handlowe. Firma ta zapewnia swoim klientom pary walutowe, akcje, towary, incydenty i handel kryptowalutami.
Klienci EuropeFX mogą handlować na MT4 lub EuroTrader, web traderze zaprojektowanym przez samego brokera.
Dźwignia na każdym typie rachunku wynosi do 1:30 dla rynku FX.
Konto podstawowe zaczyna się od 200 EUR, natomiast dla konta Premium trzeba wpłacić 50 000 EUR. Główną różnicą, oprócz osobistego doradcy finansowego, jest opcja Mirror trading, która jest dostępna tylko z konta Silver, oraz wyższa dźwignia dla konta profesjonalnego, 1:200.
Broker EuropeFX oferuje swoim klientom również Robot trading, automatyczny system handlowy.
Jeśli nie masz żadnego doświadczenia lub chcesz dowiedzieć się więcej, firma włączyła edukację na temat handlu, wraz z kontem demo, gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności handlowe, zanim spróbujesz szczęścia na rynku.

Platformy transakcyjne EuropeFX

EuropeFX oferuje do wyboru trzy platformy transakcyjne – TradeWorks i EuroTrader, które są oparte na sieci Web, oraz MetaTrader4, która ma zarówno wersję do pobrania, jak i internetową.

Platforma MetaTrader4 jest dobrze znana większości traderów. Posiada ona ponad 50 wbudowanych wskaźników rynkowych, różne narzędzia do tworzenia wykresów oraz opcję wspierania handlu algorytmicznego za pomocą specjalnie zaprojektowanych, konfigurowalnych botów handlowych – Expert Advisors.

Metody wpłat i wypłat

Depozyt w EuropeFX może być dokonany za pomocą karty debetowej/kredytowej, przelewu bankowego i różnych e-portfeli. Minimalny depozyt wynosi 200 EUR. W przypadku wszystkich metod płatności nie ma żadnych opłat za wpłaty.
Wypłaty mogą być dokonywane z konta handlowego na konto bankowe lub kartę. Firma pobiera opłatę w wysokości 25 EUR za wypłatę, która nie jest związana z wybraną metodą.

Zostałeś oszukany przez EuropeFX?

Jeśli jesteś jedną z ofiar EuropeFX, istnieje możliwość odzyskania swoich pieniędzy. Nie obwiniaj się. Jest wiele osób oszukanych przez brokera EuropeFX. Niestety, to się zdarza. Najważniejsze jest, aby zareagować w porę i poprosić o obciążenie zwrotne.
Ale co to jest chargeback? Obciążenie zwrotne to sposób na zwrot pieniędzy z karty w przypadku, gdy zostałeś oszukany online. Musisz złożyć spór i zażądać zwrotu pieniędzy.
Skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, aby uzyskać pomoc w procedurze obciążenia zwrotnego!

Czy EuropeFX jest legalną firmą?

EuropeFX jest własnością firmy Maxiflex Ltd, firmy dobrze znanej z oszustw związanych z opcjami binarnymi. Więc nie możemy powiedzieć, że EuropeFX jest godną zaufania firmą. Maxiflex Ltd zmienił swoją nazwę, mając nadzieję na pokrycie swojej przeszłości. Legalny broker nie ma nic przeciwko działaniu pod tą samą nazwą przez kilka lat.

Czy EuropeFX jest bezpieczny?

EuropeFX ma regulację CySEC, ale nie jest uważany za bezpieczny. Właścicielem firmy jest firma związana z oszustwami opcji binarnych. Maxiflex Ltd, właściciel EuropeFX, zmienił ostatnio nazwę, prawdopodobnie odkąd wszyscy odkryli jego związek z oszustwami opcji binarnych.

Czy EuropeFX to przekręt?

EuropeFX jest brokerem regulowanym przez CySEC. Firma może prowadzić swoje usługi w strefie EOG z regulacją. Jednak właściciel marki EuropeFX jest powiązany z oszustwami opcji binarnych, więc zalecamy ostrożność.

Jaka jest opłata za wypłatę środków z EuropeFX?

Opłata za wycofanie środków z EuropeFX wynosi 25 EUR i jest stała, nie jest związana z metodą płatności, której używasz do wycofania środków. Jest to duża kwota pieniędzy, 10% minimalnego depozytu u brokera. Zazwyczaj legalni brokerzy nie mają powodu, aby obciążać swoich klientów za wypłaty. Mają oni legalne sposoby zarabiania pieniędzy.

Czy EuropeFX wspiera handel automatyczny?

Ten broker oferuje swoim klientom Robot trading, zautomatyzowany system handlowy. Zazwyczaj jest to skuteczna metoda wyłudzania pieniędzy od klientów przez oszukańczych brokerów. Broker przekona Cię, że zautomatyzowany system może zarobić gwarantowane pieniądze i zazwyczaj w ten sposób dochodzi do oszustwa.

Gdzie znajduje się siedziba EuropeFX?

EuropeFX ma siedzibę w Limassol na Cyprze. Jest regulowany przez CySEC. Jednak należy być ostrożnym przy otwieraniu konta u tego brokera, jest on otoczony przez oszustwa przeszłości i złe recenzje. Radzimy otworzyć konto u bardziej godnych zaufania brokerów regulowanych przez FCA lub ASIC.

Be the first to comment on "EuropeFX opinie traderów 2021"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*