Recenzja Elcomercio24

Recenzja Elcomercio24

Elcomercio24 wydaje się być jednym z brokerów z największą liczbą ostrzeżeń regulacyjnych przeciwko marce w 2021 roku. Dlatego postanowiliśmy ostrzec Cię przed tym oszustwem handlowym i podnieść wszystkie schematy i techniki, które broker wykorzystuje do oszustwa swoich klientów. Przeczytaj naszą recenzję Elcomercio24 i dowiedz się tego wszystkiego.

Status brokera:Offshore Broker
Strony oszustów: www.elcomercio24.com
Rok założenia:2017
Obsługiwane platformy: AirSoft
Minimalna wpłata: 500 EUR
Rodzaje aktywów:FX, towary, indeksy, akcje, kryptowaluty
Maksymalna dźwignia: N/A
Darmowe konto demoNie

Co z regulaminem Elcomercio24?

Elcomercio24 jest marką należącą do 8 DOTS LTD z Saint Vincent i Grenadyn. Znajduje się w osławionym Griffith Corporate Center, wraz z wieloma innymi oszustwami, takimi jak CCXMarkets, Capital Investment Broker i więcej.

Ponieważ kraj ten nie ma oficjalnego organu regulacyjnego, zamiast tego kieruje brokerów do wyboru regulacji w kraju usługi, sprawdziliśmy rejestry Tier1. I zamiast rozporządzenia Elcomercio24, znaleźliśmy wiele ostrzeżeń.

To był tylko pierwszy wśród wielu czerwonych flag związanych z tym oszustwem handlowym.

Oprócz powyższego, radzimy nie inwestować w Tixee i Quotex nieuczciwych brokerów.

Elcomercio24 Ostrzeżenia od regulatorów finansowych

Jak wspomniano wcześniej, broker Elcomercio24 ma tendencję do przyznawania nagród dla najbardziej nieuczciwej firmy roku. Oficjalne ostrzeżenia zostały wydane przez kilka organów regulacyjnych, wśród których pierwszym był hiszpański CNMV.

Następnie otrzymaliśmy takie samo ostrzeżenie od szwedzkiego FI. W ślad za nim poszło również ostrzeżenie od włoskiego CONSOB.

Kanadyjski regulator BCSC wydał ostrzeżenie związane z Elcomercio24, oznaczając go jako nieuregulowany scam.

Ostatnie ostrzeżenie pochodzi od duńskiego DFSA, stwierdzając to samo – trzymaj się z dala od Elcomercio24 za wszelką cenę.

Elcomercio24 oszuści

Problemy z wypłatą środków z Elcomercio24

Jak można wywnioskować na podstawie wszystkich ostrzeżeń, Elcomercio24 zostało założone w jednym celu. Wyłudzić jak najwięcej pieniędzy i zniknąć. Dom maklerski został wpisany na czarną listę przez wiele organów władzy i ujawniony jako oszustwo, które oferuje platformę AirSoft, jedną z najbardziej notorycznych technologii oprogramowania handlowego.

Korzystając z tej platformy, broker jest faktycznie w stanie uzyskać dostęp do wszystkich transakcji i funduszy użytkownika. Ponadto, istnieje link do pobrania AnyDesk na stronie internetowej brokera, dzięki czemu menedżer konta może uzyskać dostęp do pulpitu i za pośrednictwem pulpitu bankowości online.

Kiedy zażądasz wypłaty, spodziewaj się, że Twoje pieniądze znikną z Twojego konta.

Obszary występowania oszustwa Elcomercio24

W oparciu o opinie Elcomercio24, większość oszukanych klientów pochodzi z:

UK
Szwecja
Norwegia
Hiszpania


Jednak, jak można stwierdzić na podstawie wszystkich ostrzeżeń, nikt nie jest bezpieczny. Uważaj na oszustwo Elcomercio24 i unikaj ofert pochodzących z tej firmy w jakikolwiek sposób.

Handlowcy o oszustwie Elcomercio24

Po tym wszystkim, co zostało powiedziane, handlowcy mieli negatywne wrażenie na temat brokera. Każdy zaangażowany był naciskany, aby pobrać AnyDesk i dokonać początkowej inwestycji przy użyciu Bitcoin i innych kryptowalut. Broker twierdzi, że jest to mądra inwestycja, która chroni obie strony. Jednak transakcje kryptowalutowe są trudne do śledzenia, a chargeback jest niemożliwy, więc jeśli planujesz dokonać inwestycji, najbezpieczniejszą metodą byłoby użycie karty kredytowej z możliwością odwrócenia transakcji później.

Jak działa Online Trading Scam?

Różni brokerzy mają różne sposoby na oszustwa. Jeśli chodzi o Elcomercio24, wszystko zaczyna się od reklamy o kryptowalutach pokazującej szalone kwoty zysku. Oczywiście klienci są naciskani, aby zacząć natychmiast, aby nie przegapić jakiegoś rzekomego wydarzenia lub okazji handlowej.

Kiedy już się zaangażujesz, zostaniesz poproszony o coraz więcej pieniędzy, podczas gdy wypłaty będą prawie niemożliwe do uzyskania.

Be the first to comment on "Recenzja Elcomercio24"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*